PAPILDOMI UŽSIĖMIMAI

Laisvalaikio ir pramogų erdvė siūlo papildomus užsiėmimus

Sporto treniruotės

Dirbtuvės

Daugiau informacijos žemiau

Suprantame, kaip sunku surasti laiko savo laisvalaikiui, sveikatos puoselėjimui ir atsipalaidavimui. Todėl nuo šiol galite registruotis į sporto treniruotes su vaikais.

KAS VEDA UŽSIĖMIMUS?
Kvalifikuota sporto ir sveikatingumo trenerė, visuomenės sveikatos specialistė Miglė Kapčiuvienė, kuri gilino teorines žinias universitete, o praktines žinias sukaupė per ilgą ir nuoseklų darbą su moterimis, mamomis ir nėščiosiomis asmeninių ir grupinių treniruočių metu.

KOKIOS TRENIRUOTĖS?

▪️Treniruotės mamoms su vaikais nuo 1-3m. (grupė dalinai suformuota)

KUO YPATINGOS TRENIRUOTĖS?
Treniruotės ypatingos tuo, kad mamos gali sportuoti kartu su vaikais. Vaikai turi saugią erdvę žaisti, tyrinėti ir tuo pačiu gali per daug nenutolti nuo mamos. Visos treniruotės vyksta organiškai, vaiko ir mamos ritmu, tad visus mažylių poreikius galima laisvai patenkinti ir toliau tęsti treniruotę.
Treniruotės vyksta itin mažose grupėse (iki 8 žmonių). Visu inventoriumi pasirūpinsime mes, o jums reikia turėti tik sportinę aprangą ir gertuvę!

TRENIRUOČIŲ GRAFIKAS

Antradienis/ketvirtadienis
- 18.00 val. MAMA IR VAIKAS 1-3m.

TRENIRUOČIŲ KAINA:

8k./mėn. - 60€
4k./mėn. - 40€*
1 treniruotė - 12€**
*pasirinkus konkrečias dienas, kada lankysite
**tokia galimybė yra, jeigu yra laisvų vietų

Sporto treniruotės su vaikais

Įgalinti save veiki, mokytis, tobulėti, gilinti žinias ar atrasti naujų aistrų, kartais yra labai sunku. Tai yra sunku padaryti dėl daugelio priežasčių, bet, manome, pagrindinė - laiko stoka auginant mažylius. Tad, mielos mamos, organizuojame Jums dirbtuves su didžiule privilegija - jose dalyvauti su vaikais!

Dirbtuves veda Kamilė, kuri žongliruoja vąšeliu ir virvelėmis jau daugiau nei 6m. Ir tai daro taip gerai, kad jau 5m. vysto ir plėtoja savo veiklą "Knit by Snit". Sukauptos žinios ir noras dalintis yra nepaprasta dovana kiekvienai iš JŪSŲ.


Registruotis galite čia: https://www.facebook.com/events/695850815379452?ref=newsfeed
Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/KnitbySnit

Krepšelio nėrimo DIRBTUVĖS
mamos su vaikais