Kas slepiasi po "Du Peliūtai"?

Mama, tėtis ir dvynukai.
Arba Jurinta, Tomas, Oskaras ir Hubertas, kurie kartu sukūrė Laisvalaikio ir pramogų erdvę "Du Peliūtai". Mama su tėčiu yra darbų vykdytojai, o dvynukai - tikri šeimininkai, kurie sureguliuoja ne tik kokiu laiku galima dirbti, bet ir ar apskritai galima! Į šią erdvę mūsų šeima sudėjo labai daug meilės, kruopštaus darbo, ir visą teigiamą energiją. O erdvė ypatinga. Ne tik todėl, kad patys šeimininkai puošia sieną, bet apskritai savo dizainu, išdėstymu, idėja, veiklomis ir jaukumu primena šiltus ir saugius namus.
Du Peliūtai gimė Jurintos galvoje, kai dvynukams buvo dar tik keli mėnesiai. Mama labai stipriai pasigedo erdvės, kurioje tėvai su vaikais galėtų ateiti ir tiesiog pakeisti aplinką. Tokios vietos, kur vaikai atrastų naujų savo talentų, drąsos bandyti ir kantrybės kurti, o tėvai sutiktų bendraminčių, galėtų pasivaišinti karštu gėrimu, o gal tiesiog pailsėti nuo rutinos ir bent trumpam atsipalaiduoti.
Įgyvendinant savo idėją mums buvo be galo svarbu, kad erdvė būtų saugi, pritaikyta net ir patiems mažiausiems lankytojams, įdomi ir įtraukianti. Nelikus daug laiko iki dvynukų pirmojo gimtadienio, ryžomės pradėti ir įgyvendinti šią svajonę - sukurti jaukią erdvę vaikams ir tėvams už prieinamą kainą. Tačiau svečiams durys atsidarė tik patikrinus, ar vizija tikrai tapo tokia realybė, apie kurią mes svajojome. Atšventę dvynukų pirmąjį gimtadienį ir supratę, kad viskas pavyko puikiai, "Du Peliūtai" atvėrė duris ir iš visos širdies laukia Jūsų svečiuose! Kviečiame pažaisti, atrasti, patirti, pailsėti bei sutikti pačias gražiausias Mažų Žmonių šventes pas mus. 

Kas yra "Du Peliūtai"?

Išskirtinis įvaizdis

Du Peliūtai erdvė kupina išskirtinių ir įtraukiančių piešinių bei kitų rankų darbo dekoracijų.

Kiemas po stogu

Nesvarbu, koks metų laikas, pas Du Peliūtus kepti smėlio tortus ir kurti kitus meno šedevrus galima visus metus.

Nuotykiai

Erdvėje galima nardyti, plaukioti ir šokinėti kamuoliukų baseine, lipti ant aukščiausios pakopos laiptelių, čiuožti čiuožynėmis, leistis į tolimiausias keliones laivu ir lėkti skirtingais automobiliais patiriant pačius įdomiausius nuotykius.

Mažylių zona

Pas Du Peliūtus nereikia baimintis, kad Maži žmonės neturės kuo užsiimti ar bus nuobodu. Taip tikrai nebus, nes erdvėje yra daug žaislų ir kitų veiklų vaikams. Ne tik dėlionės, konstruktoriai, bet ir visa sensorinė siena, muzikinės knygelės ir dar daug kitų veiklų.

Poilsis ir užkandžiai

Įrengta užkandžių zona leis atsikvėpti, pasimėgauti gimtadienio tortu, gėrimais ar užkandžiais stebint vaikus per stiklinę pertvarą.

Vaizduotė ir kūryba

Erdvėje gausu veiklų lavinančių kūrybą bei vaizduotę. Meistro kampelis, lenktynių trasos, virtuvėlė, piešimo zona ir kt. išlaisvina pačias giliausias vizijas bei atrakina galimybę kurti.

Nedvejok ir užsuk į svečius