Kas slepiasi po "ARTI" pavadinimu?

Laisvalaikio ir pramogų erdvė “Arti” gimė iš noro kurti ryšį. Ryšį tarp vaikų ir tėvų, bendraamžių, užsiėmimų dalyvių ir visų, kam atveriame duris. O mūsų durys atviros kiekvienam norinčiam kūrybiškai, prasmingai ir jaukiai praleisti laiką ar švęsti ypatingas progas. Juk kurti santykį galima kiekvienam su kiekvienu, o dar smagiau tai daryti užsiimant bendra veikla, kartu pramogaujant, besimokant ar darant tai, kas širdžiai miela!

Mūsų erdvė yra skirta vaikų gimtadienių, krikštynų ar kitoms šventėms. Taip pat esame atviri ir Jūsų iniciatyvoms: būreliams, pasirodymams, sporto treniruotėms ir skirtingiems kūrybiniems sumanymams. 

Privati, į tvarumą orientuota, gausi medinių žaislų ir lavinamųjų priemonių vieta Jūsų prasmingoms, jautrioms ir tikroms akimirkoms.

Kas yra "ARTI"?

Išskirtinis įvaizdis
Kiemas po stogu

ARTI erdvė kupina išskirtinių ir įtraukiančių piešinių bei kitų rankų darbo dekoracijų.

Nesvarbu, koks metų laikas, ARTI erdvėje kepti smėlio tortus ir kurti kitus meno šedevrus galima visus metus.

Nuotykiai

Erdvėje galima nardyti, plaukioti ir šokinėti kamuoliukų baseine, lipti ant aukščiausios pakopos laiptelių, čiuožti čiuožynėmis, leistis į tolimiausias keliones laivu ir lėkti skirtingais automobiliais patiriant pačius įdomiausius nuotykius.

Mažylių zona

Nereikia baimintis, kad Maži žmonės neturės kuo užsiimti ar bus nuobodu. Taip tikrai nebus, nes erdvėje yra daug žaislų ir kitų veiklų vaikams. Ne tik dėlionės, konstruktoriai, bet ir visa sensorinė siena, muzikinės knygelės ir dar daug kitų veiklų.

Poilsis ir užkandžiai

Įrengta užkandžių zona leis atsikvėpti, pasimėgauti gimtadienio tortu, gėrimais ar užkandžiais stebint vaikus per stiklinę pertvarą.

Vaizduotė ir kūryba

Erdvėje gausu veiklų lavinančių kūrybą bei vaizduotę. Meistro kampelis, lenktynių trasos, virtuvėlė, piešimo zona ir kt. išlaisvina pačias giliausias vizijas bei atrakina galimybę kurti.

Nedvejok ir užsuk į svečius