Paslaugos

DIENOS ŽAIDIMAI

PRIVATŪS RENGINIAI IR ŠVENTĖS

Laisvalaikio ir pramogų erdvė "ARTI" siūlo pakeisti įprastas dienas namuose ir užsukti smagiai praleisti laiko. Žaidimai ir nauji potyriai vaikams, o tėveliai galės pabendrauti tarpusavyje ir pasivaišinti karštu gėrimu.

"ARTI" erdvėje galite sutikti pačias gražiausias ir įsimintiniausias Mažų Žmonių šventes, organizuoti šeimos ar kitus renginius.

3 val. privati šventė/renginys:

I-IV

125€

V-VII

(ir šv.dienomis)
145€

Papildoma paslauga:
"ATSISTOJAU IR IŠĖJAU" - tai reiškia, kad pasibaigus Jūsų šventės laikui galite tiesiog išeiti apie nieką negalvodami, nieko nesitvarkydami ir palikti viską mums.
Šios paslaugos kaina +25 €.

Paslaugos

Fotografė

Gražiausioms Jūsų šventės akimirkoms įamžinti siūlome savo srities profesionalę, FOTOGRAFĘ GYTĘ. Jauna, energinga ir užmezganti ryšį su kone kiekvienu vaiku, padarys viską, kad Jūsų šventės akimirkos būtų pačios gražiausios, o ir nuotraukų laukti nereikės ilgai!

Daugiau informacijos

860643359

Dekoratorė

Norite, kad šventė būtų dar gražesnė ir įsimintinesnė, siūlome DEKORATORĖS AGNĖS paslaugas. Ne tik balionų arkomis bet ir kitomis dekoracijomis bei stalo papuošimais pasirūpins kruopšti ir talentinga dekoratorė.

Daugiau informacijos:
867730836

el.paštas: agnesdekoras@gmail.com

Animatorius

Kone geriausia animatorių komanda "GYVI ŽAISLAI" Jūsų šventę pavers ypatinga. Linksmas svečias užburs savo žavesiu ir energija ne tik vaikus, bet ir suaugusius - pa ža da me! Daugybė personažų ir unikalūs žaidimai visokio amžiaus vaikams.

Daugiau informacijos:

862129800

el.paštas: info@gyvizaislai.com

Maistas

SVEIKAS ir SKANUS maistas subalansuotas net patiems MAŽIAUSIEMS iš tikrų profesionalų CONFETTI. Užsisakykite tiesiai pas juos, o mėgaukitės pristatytu maistu pas "Du Peliūtus"

Populiariausi rinkiniai:

Naujiena pas "Du PELIŪTUS"
SUPA ŪKAS - Nuostabių dviejų moterų sukurta idėja: dekoracijos dėžėje. Zero waste principu sukurtos dėžutės Jūsų šventei, kuriose rasite ne tik stalo dekoracijų, bet ir fotosienelę ir kt. elementų. 

Dekoracijos dėžėje

Daugiau informacijos:
+370 670 88287
el.paštas: supa.ukas@gmail.com